Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Cep Self Servis'ten fatura bilgilerime ulaşabilir miyim?


Evet.

Cep telefonunuz ile ücretsiz Cep Self Servis’e bağlanarak fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bunun için cep telefonunuzun internet tarayıcısını açın. Adres çubuğuna m.vodafone.com.tr yazarak Cep Self Servis sayfasına ulaşabilirsiniz. Unutmayın, Vodafone şebekesi ile Cep self servisi kullanırken internet bağlantınız için hiçbir ücret* ödemezsiniz. 

Vodafone şebekesinden bağlanıyorsanız şifre ile giriş yapmanıza gerek kalmadan Cep Self Servis ekranınızda açılır. Eğer başka türlü bağlantı kuruyorsanız self servis şifreniz** ile giriş yapmanız gerekir.

Cep Self Servis menüsünde Hat İşlemleri'ne tıkladığınızda Güncel Faturam, Son Faturam, Geçmiş Faturalarım linklerini göreceksiniz. Güncel Faturam linkinden, son fatura kesim tarihinden sonra yaptığınız ancak henüz faturalanmamış kullanım tutarına ulaşabilirsiniz. Son Faturam linkinden, son aya ait kırılımlı fatura tutarınıza ulaşabilirsiniz. Geçmiş Faturalarım linkinden ise, son 6 aya ait kırılımlı fatura tutarlarınıza ulaşabilirsiniz.

(*) Vodafone Cep Merkezi arama modülünde kullanılan haritanın kullanılacağı internet bağlantısı için mevcut internet tarifenizden ücretlendirilirsiniz. Cep Self Servis’in yurtdışında kullanımında ise internet ücretlendirmesi bulunduğunuz ülkeye ve kullandığınız operatöre göre değişiklik gösterebilir.

(**)Self Servis şifreniz yoksa, almak için SIFRE  yazarak 7000'e ücretsiz kısa mesaj gönderip şifrenizi telefonunuza anında alabilirsiniz.

Size nasıl yardım edebiliriz?