Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Online Self Servis'ten Telefon Ayarlarımı alabilir miyim?


Evet. Online Self Servis'i kullanarak telefonunuzun MMS, Internet, Vodafone Live gibi ayarlarını otomatik olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Cep telefonunuza Online Self Servis üzerinden ücretsiz ayar göndermek isterseniz, www.vodafone.com.tr ana sayfasındaki Online Self Servis Giriş’e tıklayıp self servis şifrenizle* giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra soldaki ana menüden önce Telefon İşlemlerim'e daha sonra Telefon Ayarları'na tıklayarak ulaşacağınız ekranda telefonunuza gönderebileceğiniz ayarların açıklamalarına ulaşabilirsiniz. Sayfada göreceğiniz "Telefon Ayarları" butonuna tıklayarak açılan pencerede telefonunuzun marka ve modeli ile göndermek istediğiniz ayarı seçiniz. İlgili ayar ücretsiz olarak telefonunuza gönderilecektir.

Ayar talebinde bulunduğunuz takdirde IMEI ve GSM numaranız yurtdışında bulunan Vodafone merkezi sistemi ile paylaşılacak ve talep ettiğiniz ayarın size ücretsiz olarak gönderilmesi sağlanacaktır.

 

(*)Self Servis şifreniz yoksa almak için, SIFRE  yazarak 7000'e ücretsiz kısa mesaj gönderip şifrenizi telefonunuza anında alabilirsiniz.

Bu servisi kullanmak için tıklayın.

Online Self Servis'e şimdi kaydolun.

Size nasıl yardım edebiliriz?