Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Online Self Servis'ten Yasal E-Fatura aboneliği yapabilir miyim?


Evet. Yasal Elektronik Fatura dijital imza teknolojisi sayesinde, elektronik posta yoluyla veya Online Self Servis portalı üzerinden verilen, tüm devlet kurum ve kuruluşlarında geçerli olan, ücretsiz fatura servisimizdir.

Gelin siz de Vodafone faturalarınızı "yasal e-fatura" uygulamasına geçirin, hem faturalarınıza hızla ve güvenle ulaşın, hem de doğayı korumaya yardımcı olun.

Yasal e-faturaya Online Self Servis ile ücretsiz geçmek isterseniz, www.vodafone.com.tr ana sayfasındaki Online Self Servis Giriş’e tıklayıp self servis şifrenizle* giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra soldaki ana menüden önce “Fatura İşlemlerim”e, daha sonra “Fatura Gönderim Tercihleri”ne tıklayın, gelen ekranda Yasal E-Fatura ‘yı işaretleyin, ve e-posta adresiniz alanına faturanızın gönderilmesini istediğiniz e-posta adresinizi girin. Son olarak DEVAM butonuna basıp işlemi tamamlayın.

(*)Self Servis şifreniz yoksa almak için, SIFRE  yazarak 7000'e ücretsiz kısa mesaj gönderip şifrenizi telefonunuza anında alabilirsiniz.

Bu servisi kullanmak için tıklayın.

Online Self Servis'e şimdi kaydolun. 

Size nasıl yardım edebiliriz?