Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Kapsama kampanyası iade kapsamına neler dahildir?


- Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin, yurtiçi ses, sms, faturalı hat tariflerinin aylık sabit ücret tutarları maksimum indirim tutarlarını aşmamak koşulu ile ilk çıkacak faturasında indirim kaleminden gösterilecek ve herhangi bir şekilde ücretlendirilmeyecektir.

- İade edilecek tutara aylık sabit ücrete dahil olan data ve yurtdışı ses, sms hizmetleri haricindeki özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramalar ve SMS'ler, faks, data, WAP aramaları, Kıbrıs, yurtdışı ve roaming aramaları ve müşterimize yansıtılan ilgili tüm vergi ve harçlar dahil değildir.

- Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin, ilk çıkan faturası ötelenecek, kampanya dahilinde olmayan hizmet bedelleri ve bu hizmetlerle ilgili her türlü vergiler ikinci faturasına eklenecektir.

- Kampanya katılımını gerçekleştiren, ancak numarasını belirtilen koşullar altında diğer operatörlere taşımayan müşterilerimizin de ilk faturaları ötelenecek, ancak kampanya koşullarının gerçekleşmemesi sebebiyle kullandığı tüm hizmetlere ilişkin bedeller ikinci faturasına yansıtılacaktır.

- Kampanya kapsamında bireysel müşterilerimizin T.C. kimlik numarası altında bulunan bir GSM numarasına maksimum 150 TL, üç GSM numarasına toplam maksimum 300 TL indirim yansıtılabilmektedir.

- Kampanya kapsamında kurumsal müşterilerimizin müşteri numarası altında bulunan bir GSM numarasına maksimum 150 TL, beş GSM numarasına toplam maksimum 500 TL indirim yansıtılabilmektedir.

Size nasıl yardım edebiliriz?