Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

İndirimli (Dost) numara tanımlama işlemi nereden yapılır ?


Bunun için öncelikle, hattınıza ait olan tarife Cep Öğrenci veya Cep Aile Tarifesi olmalıdır. Tarifelere geçişler sona erdiğinden mevcutta Cep Öğrenci veya Cep Aile Tarife kullanıcıları indirimli (dost) numara tanımlayabilirler.

Daha sonra, Online Self Servis üyesiyseniz giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan 'Online Self Servis Giriş' kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Menüde yer alan Tarife İşlemleri ve İndirimli Numara Tanımlama linklerine sırayla tıklayın. Burada, 10 adede kadar farklı indirimli numara tanımlayabilirsiniz.

İndirimli numaraları tanımlamak için ayrıca 7000 Self Servis'i arayabilir, size en yakın Vodafone Cep Merkez'e gidebilir veya Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni (Vodafone hattınızdan 542 ya da diğer operatör ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00) arayarak numaralarınızı tanımlayabilir, değiştirebilir ve listenizdeki numaraları görüntüleyebilirsiniz. (Değişim numaranın eklendiği tarihten itibaren en erken 60 günde bir yapılabilir.)   

Size nasıl yardım edebiliriz?