Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Self Servis kanallarını kullanırsam ne kadar ücret öderim?


Online Self Servis: Ücretsiz

7000 Sesli Yanıt Self Servis: Ücretsiz

7048 Self Servis SMS: Cihaz ayarlarınızı ve self servis şifresi alma işlemlerinizi SMS ile ücretsiz yapabilirsiniz. Diğer işlemler için işlem ücreti 40 Kr’dır.

Cep Self Servis: m.vodafone.com.tr üzerinden yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir. Üstelik yurtiçinden m.vodafone.com.tr'ye bağlandığınızda data ücreti de ödemezsiniz. Sadece Vodafone Cep Merkezi arama modülünde kullanılan 3. parti uygulamasından gelen haritanın kullanacağı internet bağlantısı için mevcut data tarifenizden ücretlendirilirsiniz. Cep Self Servis'in yurtdışında kullanımında ise data ücretlendirmesi bulunduğunuz ülkeye ve kullandığınız operatöre göre değişiklik gösterebilir.

Akıllı telefonlar (iPhone,Android, Windows Mobile, Symbian, Palm, BlackBerry vb. işletim sistemine sahip), Tablet PC'ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve Windows, Mac OS, Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir. Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer, yoksa standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilir.


Size nasıl yardım edebiliriz?