Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Vodafone Güvenli Mobil Cihaz Yönetimi Servisi kampanyaları nelerdir?


Vodafone Güvenli Mobil Cihaz Yönetimi servisi için üç kampanya modeli bulunmaktadır:

1.         Kontratsız Vodafone Güvenli Mobil Cihaz Yönetimi Servisi: Kullanıcı başına belirlenmiş olan aylık standart fiyatlardan ücretlendirilirsiniz ve siz iptal etmedikçe servisiniz her ay otomatik olarak yenilenir. 

Vodafone Güvenli Mobil Cihaz Yönetimi Aylık Hizmet Bedeli

Kullanıcı Sayısı

Aylık Sabit Ücret

Kullanıcı/Ay

1-50

11,50 TL

51-100

10.5 TL

101-150

9.5 TL

151-200

8.5 TL

201 +

8 TL

Bu ücretlere KDV ve ÖİV dahildir

 

2.         12 ay taahhütlü Vodafone Güvenli Mobil Cihaz Yönetimi:  İlk 1(bir) ay ücretsiz olmak üzere kullanıcı başına belirlenmiş olan aylık standart fiyatlardan ücretlendirilirsiniz ve taahhüt süreniz sonunda servisi iptal etmedikçe servisiniz standart fiyatlardan her ay otomatik olarak yenilenir. Dilerseniz taahhüt süreniz sonrasında size uygun kampanyalardan birisine geçiş yapabilirsiniz. Kademeli ücretlendirme yapısı kampanya için de geçerlidir 

3.         24 ay taahhütlü Vodafone Güvenli Mobil Cihaz Yönetimi:  İlk 2(iki) ay ücretsiz olmak üzere kullanıcı başına belirlenmiş olan aylık standart fiyatlardan ücretlendirilirsiniz ve taahhüt süreniz sonunda servisi iptal etmedikçe servisiniz standart fiyatlardan her ay otomatik olarak yenilenir. Dilerseniz taahhüt süreniz sonrasında size uygun kampanyalardan birisine geçiş yapabilirsiniz. 24 ay taahhütlü modelden yararlanmak için abonenin, servisi destekleyen 24 ay taahhütlü Vodafone akıllı mobil cihaz kampanyalarından birisine dahil olması gerekmektedir. Kademeli ücretlendirme yapısı kampanya için de geçerlidir.

Size nasıl yardım edebiliriz?