Sıkça Sorulan Sorular

Örnek: "Faturamı nereye ödeyebilirim?"

Microsoft® Office 365 nedir?


Microsoft Office 365 hizmeti, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş’nin  İşortağım Kırmızı Bulut  İş Yönetimi Çözümleri  kapsamında  Vodafone Net  İletişim Hizmetleri A.Ş  ile beraber sunduğu ortak kampanyadır.

Microsoft Office 365 e-posta, belge yönetimi, tanıtıcı Web sitesi, anlık mesajlaşma, web konferansı ve Office Web uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint) çözümleri içeren çevrimiçi işbirliği hizmetleridir.

Office 365 ile Exchange Online altyapısına sahip gelişmiş E-posta ve kişisel takvim sahibi olabilir; SharePoint Online ile çevrimiçi döküman yönetim sistemi ve tanıtıcı bir web sitesine sahip olabilir; Office Web uygulamaları ile internet tarayıcınızı kullanarak belgeleriniz(Word, Excel, PowerPoint) üzerinde çalışabilir; Microsoft Office Professional Plus 2010’ı aylık ödemelerle kullanabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla şirket içi anlık ileti yoluyla ve çevrimiçi konferanslar sayesinde işbirliğinizi  ve verimliliğinizi artırmanızı sağlayabilirsiniz. Office 365 servisleri Microsoft tarafından bulut altyapısı üzerinden verilmektedir ve şirketinizde herhangi bir sunucu barındırmanıza gerek yoktur. Şirketler, Office 365 için herhangi bir IT altyapı yatırımı yapmadan kullanıcı başına aylık ödeme yaparak yararlanabilirler.

Size nasıl yardım edebiliriz?